Základní příslušenství

1 Kartáč na podlahy a stěny

Kartáč na podlahy a stěny skvěle funguje při odstraňování smetí a nečistot z povrchů a zaručuje vynikající výsledky, čisté a atraktivně vyhlížející dřevěné podlahy či linoleum a dlaždice.

2 Kartáč na odstranění prachu

Odstraňování prachu z opomíjených míst, jako např. okenních parapetů, vnitřních žaluzií, lampových stínítek, osvětlovacích těles, říms a lišt, pokojových květin, zástěn a záclon či závěsů napomůže udržovat váš domov dokonale čistý. 

3 Nástavec na čalounění

Hluboko zapuštěné nečistoty mohou snížit životnost a utlumit jasnost barev čalounění. Nástavec na čalounění Rainbow účinně odstraňuje nečistoty z čalouněného nábytku.

4 Nástavec pro úzké a těžko přístupné prostory

používejte v úzkých a těžce dostupných prostorách, např. mezi žebry radiátorů, pod topením, podél soklů a podlahových lišt.

5 Nástavec pro čištění stísněných míst a pro nafukování

K čištění zvláště těžko přístupných míst použijte nástavec pro čištění stísněných míst. Nástavec pro nafukování Rainbow skvěle funguje při rychlém nafukování vzduchových matrací a dalších nafukovacích hraček

6 Dlouhý pružný nástavec

Trubky kondenzátoru chladniček přitahují prach a drobky, jejich výkon a energetická účinnost se snižuje, jsou-li pokryté nečistotou. Čističe kondenzátoru chladničky lze použít ke snadnému vysátí dostupných a viditelných trubek chladničky a též prostoru pod pračkou či sušičkou na prádlo.

7 Držák příslušenství

Praktický držák příslušenství vám umožní vozit sebou z místnosti do místnosti nejčastěji používané nástavce.

8 Vakuový pytel Aerofresh

Pomocí tohoto šikovného plastového pytle odstraníte zatuchlý, zaprášený vzduch z čalouněných polštářů a podušek, vejdou se do něj i ty největší polštáře.

Máte zájem?

Zalíbil se Vám Rainbow? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vámi přijedeme a systém předvedeme v praxi u Vás doma.