Certifikáty

Nezávislé laboratorní testy dokázaly, že filtrační efektivnost čisticího systému Rainbow překonává konkurenci. Kombinací separační technologie na bázi vody, “motoru bez uhlíků” a filtru HEPA, zachytí Rainbow 99,997% (váhově) typických nečistot v domácnosti a zajistí výrazné zvýšení kvality vzduchu v interiéru.

Rainbow získalo ověření asthma & allergy friendly™ (vhodný pro osoby trpící astmatem a alergiemi) od ústavu Asthma and Allergy Foundation of America.

Association of Home Appliance Manufacturers (AHAM) (Asociace výrobců domácích spotřebičů) oficiálně ověřuje, že zařízení Rainbow je osvědčené zařízení na čištění vzduchu určené k redukci vzduchem nesených nečistot, které přispívají k nízké kvalitě vzduchu v interiéru.

Zařízení Rainbow bylo vyhodnoceno nezávislou testovací laboratoří a splnilo normu odvětví výroby koberců ve všech třech parametrech: odstranění nečistot, zadržení prachu a vzhled koberce.

rainbow image

Nezávislé testy laboratoří prokázali:

Rainbow odstraní značné množství alergenů z koberců. Alergeny, které jsou zachyceny se již nevrátí zpět. Zůstávají v nádobě s vodou. Rainbow nezaznamenalo pokles zachycených alergenů v částečně naplněné nádobě na vodu. Uživatel Rainbow není vystaven styku s alergeny během vyprazdňování nádoby na vodu.

RAINBOW POMÁHÁ

 Z každého prodaného Rainbow přispíváme společnosti ČIPA na boj proti astmatu a alergii.

Asociace výrobců domácích spotřebičů AHAM

Rainbow je zařízení na čistění vzduchu. Asociace výrobců domácích spotřebičů AHAM potvrzuje, že Rainbow je ověřenou čističkou vzduchu, navrženou pro odstranění vzduchem nesených nečistot, které přispívají ke špatné kvalitě vzduchu v interiéru.

Institut odvětví výroby koberců a předložek

 Rainbow čisticí systém byl hodnocen nezávislými testovacími laboratořemi a splňuje normy odvětví výroby koberců ve všech třech aspektech: Odstranění nečistot Snížení prašnosti Vzhled koberce Výkonné rotační kartáče vyzdvihnou a osvěží každé vlákno vašeho koberce, takže vypadá jako nový. Rainbow dělá skvělou práci, čistí koberce aniž by je poškodilo!

Osvědčení CRI Certification

Zařízení Rainbow bylo vyhodnoceno nezávislou testovací laboratoří a splnilo normu odvětví výroby koberců ve všech třech parametrech: odstranění nečistot, zadržení prachu a vzhled koberce.
Z důvodu vysokých nároků na kvalitu garantuje společnost Rexair všem zákazníkům nadstandardní záruční dobu.

Certifikát vystavený elektrotechnickým zkušebním ústavem ČR

Výrobní proces byl certifikován podle norem kvality ISO:9001

Systém řízení kvality

Výrobní zařízení ve městě Cadillac používá špičkové technologie a vyznačuje se týmem loajálních a nadšených pracovníků. Oddanost společnosti Rexair kvalitě se táhne jako červená niť celým procesem od začátku do konce. Ačkoli výrobky Rainbow jsou uznávány jako standard, podle něhož se posuzují všechny ostatní domácí čisticí systémy, středisko v Cadillacu neustává ve zdokonalování, dalším vývoji a patentování nových a vylepšených technologií. Výsledkem jejich úsilí je vynikající pozice čisticího systému Rainbow z hlediska technické dokonalosti v současné době i do budoucnosti.

Máte zájem?

Zalíbil se Vám Rainbow? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vámi přijedeme a systém předvedeme v praxi u Vás doma.