ZDRAVÍ - naše největší cennost

Alergií a astmatem trpí mnoho lidí.  Vysávání pomáhá odstranit nečistoty,  stejně jako praní, nicméně, vysávání samo o sobě nezahubí roztoče, protože přilnou k povrchu. Časté vysávání, jako opatření proti prachu, může naopak zhoršit alergické astmatické podmínky, protože konvenční vysavače vrací nějaký prach do vzduchu. Odsávání prachu konvenčním vysavačem vede k významnému zvýšení koncentrace prachu ve vzduchu.

Inhalační alergeny z domu, prach a výkaly roztočů hrají významnou úlohu v alergických onemocnění, zejména u astmatu. Počet postižených osob je na vzestupu v celé České Republice (a vlastně i Evropě a také na celém světě). Nyní se zhoršuje zdraví a kvality života většiny dětí i mnoha dospělých. Situace je značnou zátěží pro celou společnost.

Náš benefit:

Ve velmi krátké době RAINBOW čistí vzduch a výrazně zlepšuje klima v místnosti. S RAINBOW máte možnost vrátit čistotu zpět do Vašeho domova. Pokud máte nějaké alergické problémy nebo astma, bude velmi dobré rozhodnutí, vidět zdarma zařízení Rainbow.

rainbow image

Máte zájem?

Zalíbil se Vám Rainbow? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vámi přijedeme a systém předvedeme v praxi u Vás doma.